Technologie AQUA

Vodní filtrace pro čistotu a svěžest vzduchu

Vysavače THOMAS s technologií AQUA pracují s filtračním boxem, ve kterém se rozpouští prach, alergeny, pyl, zvířecí chlupy a pachové částice a voda je bezpečně absorbuje. Částice nečistot jsou navlhčené v procesu vysávání a následně vázané ve vodě. Tento systém má tu výhodu, že prachové částice už nemohou unikat do vzduchu v místnosti. Díky této technologii zajišťují vysavače s technologií AQUA od společnosti THOMAS nejen výkonné vysávání, ale i čistý vzduch. To je zvláště výhodné pro lidi s alergiemi, kteří ocení bezprašný vzduch v místnosti

Vysavače THOMAS s technologií AQUA+ pracují na pečlivě promyšleném principu. Ve vysavačích jsou nečistoty v nasávaném vzduchu zvlhčené vodou v systému hubic. Výsledkem je, že částice jsou nasměrovány do nádrže na vodu a vázané ve vodě. Nečistoty již nemohou unikat do vzduchu v místnosti. Voda spolu s nimi odfiltruje i nepříjemné pachy.

AQUA-Filterbox je připraven k použití jen s 1 litrem vody.

Všechny nasávané částice prachu a nečistot se zachytí ve vodě a následně se bezpečně zneškodní spolu se znečištěnou vodou. Do ovzduší už nemůže uniknout žádný prach.

Pokud používáte vysavač s vodním filtrem, nebudete potřebovat jednorázové sáčky do vysavače. Ušetříte tak nejen peníze, ale snížíte i množství vyprodukovaného odpadu.