Volitelná cyklónová technologie nebo vodní filtrace

Máte chvilku a potřebujete v rychlosti „přejet“ obývák? Žádný problém s modely THOMAS CYCLOON. Buď s ZYKLON-Filterbox pro každodenní a snadné použití nebo s filtračním boxem AQUA pro hloubkové čištění, kde je ve vodě vázán jemný prach a bakterie.

THOMAS CYCLOON HYBRID PET & FRIENDS byl navržen jako speciální vysavač pro domácnosti se zvířecími mazlíčky, se kterým je úklid domu mnohem jednodušší.

Zvířecí chlupy jsou spolehlivě odstraněny a díky dvoukomorovému systému ZYKLON-Filterbox jsou sbírány odděleně od jemného prachu. AQUA-Filterbox poskytuje po vysávání čerstvý vzduch.

Tento cyklónový vysavač je přesvědčivý nejen z hlediska hygieny vnitřního vzduchu, je vybavený také, co se týče parket, laminátů a jiných tvrdých podlah.

Díky univerzální podlahové hubici CleanLight s LED světlem můžete tento vysavač použít k nalezení prachu a nečistot i na špatně viditelných místech!

První cyklónový vysavač, který odstraňuje nečistoty i nepříjemný zápach. THOMAS Drybox + AquaBOX Cat & Dog byl navržen speciálně pro majitele domácích zvířat, kterým má za úkol usnadnit úklid domácnosti.