Modely pro celou rodinu

Ať už s cyklónem nebo filtrem AQUA, vysavače THOMAS významně přispívají k větší pohodě a chrání vaši domácnost před škodlivým znečištěním vnitřního vzduchu. Už žádné alergie, prach nebo roztoči.

Modely THOMAS AQUA+

Nástřik, stírání a vysávání v jednom kroku. Prací vysavač s filtračním boxem AQUA pro svěží a čistý vzduch.

Bez sáčku, zato s litrem vody v nádrži: vysavače s vodními filtry od společnosti THOMAS zajišťují při vysávání hygienickou čistotu a čerstvý vzduch. Systém vodního filtru bezpečně váže částice prachu a nečistot ve vodě a brání prachu, aby se dostal zpět do místnosti. Další výhodou je speciální systém tlaku rozprašování pro vlhké čištění a odstraňování skvrn.

Vysajete, vytřete a usušíte jedním tahem. To vám ušetří čas a zajistí, že o vaše podlahy bude dokonale postaráno. Výkonný motor s maximálním výkonem 1700 wattů.

THOMAS MULTI CLEAN X 10 je nejlepší kandidát na parketové podlahy. Poctivě vysaje prach i nečistoty. A hlavně se vám bude všechno lesknout!

Modely THOMAS Amfibia

Kompaktní řešení vše v jednom pro mokré i suché čištění parket, tvrdých podlah a koberců s technologií hybridních cyklónových filtrů AQUA+.

Multifunkční vysavač THOMAS DryBOX AMFIBIA s jedinečným systémem frakčního odlučování prachu DryBOX je špičkový vysavač pro rodiny s dětmi a pro alergiky.

Modely THOMAS CYCLOON HYBRID

Univerzální podlahová hubice CleanLight s LED světlem objeví prachové nečistoty na těžko viditelných místech.

Tento vysavač je efektivní nejen z hlediska hygieny vnitřního vzduchu, je vybavený také pro čištění parket, laminátů a jiných tvrdých podlah.