Proč právě vysavače Thomas?

Inovativní technologie bezsáčkových filtrů

Kvalitní německá výroba

Rodinný podnik od roku 1900

Záruka náhradních dílů a příslušenství po dobu 10 let

Jen si to zkuste představit. Přijdete domů po náročném dni, přivítáte se se svým zvířecím kamarádem a celá domácnost bude po celodenním řádění vašeho pejska stále jako ze škatulky. Že je to představa krásná, ale nereálná? Tak to nejspíš nevlastníte ten správný vysavač.

Každodenní vysávání je namáhavé časově i fyzicky. S vhodným vysavačem nebudete muset každému místu věnovat zdlouhavou péči a díky jeho lehkosti se u vysávání vůbec nezpotíte. Bezsáčkové vysavače německé kvality THOMAS snadno odstraní všechny druhy nečistot a jsou šetrné ke každému povrchu.

Vysavače navíc dokážou odstranit skvrny a pachy jak mokrým způsobem, tak nasucho. Vysavače THOMAS jsou uzpůsobeny pro každého a jsou ideální volbou pro rodiny, majitele zvířat či pro alergiky. Ať už bydlíte v domku, nebo bytě.

Ach ty chlupy!

Svého čtyřnohého kamaráda máte moc rádi, společné okamžiky vám vždy vykouzlí úsměv na rtech a pořídit si jej bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaká jste kdy učinili. Až na ty chlupy! Jsou všude a někdy i na místech, kde byste je opravdu nečekali. Ztrácíte naději, že by váš byt mohl být někdy úplně bez chlupů? Ještě to nevzdávejte!

Vysavače THOMAS byly vyvinuty speciálně do domácnosti se zvířaty. Chlupy z podlah, čalounění a povrchů odstraní snadno a účinně. Dokonce ani po skrvnách či stopách tlapek nebude po jednom přejetí vysavačem na koberci ani památky. Navíc s vysavači AQUA+ je vzduch v místnosti příjemně osvěžen, což dělá radost nejen majitelům domácnosti, ale také jejich čtyřnohým kamarádům.

Alergie není překážka

THOMAS přichází na trh s vysavači, které splňují potřeby lidí trpících alergiemi. A to díky inovativnímu a jedinečnému systému vodní filtrace.

Nasávaný vzduch projde vícestupňovou filtrací, díky čemuž se alergeny zachytí ve vysavači a nevrací se zpět do ovzduší.

Čerstvý vzduch díky vodní filtraci v kombinaci s HEPA a pylovým filtrem.

Právě díky těmto faktorům doporučila Německá asociace pro pomoc s kožní alergií (DHA) náš vysavač jako jedničku na trhu pro lidi trpící alergiemi.

Více pohody pro celou rodinu

Čisté prostředí ve vašem domě je nezbytné pro zdraví celé rodiny. S vysavači THOMAS zvládnete domácí práce rychle a snadnoVysajete, otřete a osušíte. Tři kroky v jednom.

Důkladně vyčistíte nejrůznější povrchy. A to vše bez sáčku na prach.

Ať už s cyklonem nebo filtrem AQUA, vysavače THOMAS významně přispívají k větší pohodě a chrání vaši domácnost před škodlivým znečištěním vnitřního vzduchu. Už žádné alergie, prach nebo roztoči.