O nás

Inovativní technologie bezsáčkových filtrů

Kvalitní německá výroba

Rodinný podnik od roku 1900

Záruka náhradních dílů a příslušenství po dobu 10 let

Více o značce THOMAS

Už 100 let

Značka THOMAS je lídrem mezi výrobci vysavačů na evropském trhu. Náš rodinný podnik působí již čtvrtou generaci v Siegerlandu v Německu. Od roku 1900 pokračujeme ve výrobě inovativních zařízení, která uspokojují potřeby a přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Držíme se vysokých kvalitativních standardů a férových cen, díky kterým jsou profesionální vysavače THOMAS dostupné pro každého. Je samozřejmé, že vysavače THOMAS splňují všechny důležité současné normy z hlediska kvality, ochrany životního prostředí a energetické účinnosti.

Vyrobeno v Německu

Ať už jde o malý, praktický vysavač se sáčkem a vynikající high-tech výbavou, vysavač na mokré a suché vysávání, vysavač s filtrační technologií AQUA+ nebo všestranný vysavač do domácnosti s dětmi, značka THOMAS garantuje prvotřídní kvalitu.

Pro výrobu používáme materiály získané s ohledem na udržitelnost a zpracováváme je pomocí nejmodernějších technologií. Naše výrobky proto pravidelně vyhrávají mezinárodní ocenění a dosahují vynikajících výsledků testů.

cena-right
cena-left

Čtvrtá generace vysavačů THOMAS a její vize:

„Nový rozměr čistoty ve vaší domácnosti.“

Vývojáři ve společnosti THOMAS byli fascinováni nápadem z USA – vysavače, které mohou vysávat nejen nasucho, ale poradí si i s odstraněním tekutin a vlhkých nečistot.

Společnost THOMAS měla vizi nabídnout to nejlepší zařízení na čištění domácnosti na celém světě. Vysavače pro majitele zvířat, alergiky i rodiny s dětmi splňují ty nejvyšší nároky na výkon. Vyzkoušejte světovou špičku v technologiích – spolehněte se na vysavače THOMAS.

THOMAS – účinné nástřikové vysávání

Díky inovacím nabízíme více než jen konvenční vysavače.
Vysavače s technologií AQUA+ společnosti THOMAS mají speciální funkci nástřikového vysávání na čištění tvrdých podlah a odstraňování skvrn z koberců a čalounění. Mechanismus uvolňuje nečistoty z pevných povrchů a dalších materiálů a špinavá voda se okamžitě nasává zpět do vysavače.

Produkty THOMAS jsou od počátku vyráběny v Německu.

Kompletně od vývoje k výrobě.