Modely pro alergiky

THOMAS přichází na trh s vysavači, které splňují potřeby lidí trpících alergiemi. A to díky inovativnímu a jedinečnému systému vodní filtrace.

Nasávaný vzduch projde vícestupňovou filtrací, díky čemuž se alergeny zachytí ve vysavači a nevrací se zpět do ovzduší.

Modely THOMAS Perfect Air

Bezsáčkový vysavač s vodní filtrací pro 100% svěží vzduch.

Vysavače THOMAS s AQUA-FILTERBOX s vodními filtry a čištěním vzduchu, perfektní řešení pro alergiky, majitele domácích zvířat a kohokoli, kdo si cení bezprašného prostředí a chce konečně znovu volně dýchat.

Modely THOMAS Perfect Air pracují s trvale vysokým sacím výkonem při každém procesu vysávání a k zachycování nečistot používají technologii vodního filtru. Tím je zajištěno, že se prach a zápach nedostanou zpět do vzduchu v místnosti. Díky této dokonalé technologii vodních filtrů vysavače dokonce osvěží celý pokoj.

 

Na rozdíl od dnešní bezsáčkové cyklónové technologie, kdy se prach shromažďuje v kontejneru a při jeho vyprazdňování uniká do vzduchu, nabízí vysavač s vodním filtrem zcela jasné výhody pro alergiky.

Modely THOMAS AQUA+

Vysavač s vodním čištěním, který účinně odstraní nečistoty z podlah i čalounění, jemně vytírá parkety, a tím udržitelně snižuje vznik alergických reakcí.

Bez sáčku, zato s litrem vody v nádrži: vysavače s vodními filtry od společnosti THOMAS zajišťují při vysávání hygienickou čistotu a čerstvý vzduch. Systém vodního filtru bezpečně váže částice prachu a nečistot ve vodě a brání prachu, aby se zpětným vzduchem dostal zpět do místnosti. Další výhodou je speciální systém tlaku rozprašování pro vlhké čištění a odstraňování skvrn.

Vysajete, vytřete a usušíte jedním tahem. To vám ušetří čas a zajistí, že o vaše podlahy bude dokonale postaráno. Výkonný motor s maximálním výkonem 1700 wattů.

AQUA+ ALLERGY & FAMILY je antialergenní vysavač s dalšími výkonnostními funkcemi, z nichž mají prospěch zejména alergici.