Modely pro majitele domácích mazlíčků

Vysavače THOMAS byly vyvinuty speciálně do domácnosti se zvířaty. Chlupy z podlah, čalounění a povrchů odstraní snadno a účinně. Dokonce i po skvrnách či stopách tlapek nebude po jednom přejetí vysavačem na koberci ani památky. Navíc s vysavači AQUA+ je vzduch v místnosti příjemně osvěžen, což dělá radost nejen majitelům domácnosti, ale také jejich čtyřnohým kamarádům.

Modely THOMAS AQUA+

Vysavač s nástřikovým čistěním pro odstranění skvrn, chlupů a nečistot. Namokro i nasucho. A navíc vyčistí vzduch!

Bez sáčku, zato s litrem vody v nádrži: vysavače s vodními filtry od společnosti THOMAS zajišťují při vysávání hygienickou čistotu a čerstvý vzduch. Systém vodního filtru bezpečně váže částice prachu a nečistot ve vodě a brání prachu, aby se dostal zpět do místnosti. Další výhodou je speciální systém tlaku rozprašování pro vlhké čištění a odstraňování skvrn.

Vysajete, vytřete a usušíte jedním tahem. To vám ušetří čas a zajistí, že o vaše podlahy bude dokonale postaráno. Výkonný motor s maximálním výkonem 1700 wattů.

Vysavač THOMAS AQUA + PET & FAMILY je ideálním pomocníkem do domácnosti se zvířecími kamarády. Usnadňuje odstraňování prachu, nečistot nebo zvířecích chlupů.

Vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY PLUS pro majitele domácích zvířat usnadňuje odstraňování prachu, nečistot nebo zvířecích chlupů. Vodní filtr navíc účinně zachytí alergeny a pyl.

Modely THOMAS CYCLOON HYBRID

Vysavač Hybrid-Cycloon se dvěma filtračními boxy. Ideální pro rychlé odstranění chlupů od domácích zvířat a pro snadné osvěžení vzduchu!

Bezsáčkový cyklónový hybridní vysavač – možnost zvolit cyklónovou technologii nebo filtrační box AQUA pro osvěžení vzduchu.

Cyklónové vysavače s inovativní technologií od společnosti THOMAS mají 2 speciální filtrační boxy pro různé oblasti využití.

ZYKLON-Filterbox cyklónového vysavače má dvoukomorový systém, ve kterém se jemný prach shromažďuje odděleně od hrubých nečistot. Pro rychlé a snadné vysávání.

AQUA-Filterbox zajišťuje 100% svěží vzduch.

THOMAS CYCLOON HYBRID PET & FRIENDS byl navržen jako speciální vysavač pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Úklid domu je s ním mnohem jednodušší.

První cyklónový vysavač, který odstraňuje nečistoty i nepříjemný zápach. THOMAS Drybox + AquaBOX Cat & Dog byl navržen speciálně pro majitele domácích zvířat, kterým má za úkol usnadnit úklid domácnosti a zároveň znatelně osvěží vzduch.

Modely THOMAS Perfect Air

Bezsáčkový vysavač s vodní filtrací. Účinný proti chlupům a zápachu.

Vysavače THOMAS s AQUA-Filterbox s vodními filtry a čištěním vzduchu, perfektní řešení pro alergiky, majitele domácích zvířat a kohokoli, kdo si cení bezprašného prostředí a chce konečně znovu volně dýchat.

Modely THOMAS Perfect Air pracují s trvale vysokým sacím výkonem při každém procesu vysávání a k zachycování nečistot používají technologii vodního filtru. Tím je zajištěno, že se prach a zápach nedostanou zpět do vzduchu v místnosti. Díky této dokonalé technologii vodních filtrů vysavače dokonce osvěží celý pokoj.

Systém AquaBOX je speciálně navržený pro potřeby majitelů domácích zvířat. Čistí vzduch při každém vysávání a odstraňuje nepříjemné pachy.